Producent folii ochronnej na ubrania PVC

Sama dezynfekcja powierzchni użytkowych czy korzystanie z maseczek przez pracowników nie wystarczy. Aby zapewnić maksymalną dawkę bezpieczeństwa w miejscach narażonych na szkodliwe działanie bakterii i wirusów należy zadbać o odpowiedni ubiór. Folia na ubrania jest przezroczystą warstwą odlewanego o odpowiedniej grubości PCV. Tworzywo, z którego produkowana jest folia, ma grubość minimalną 0,06 mm, a jej spód wykonany jest z białej włókniny polipropylenowej. Takie zabezpieczenie ubrań gwarantuje bezpieczeństwo osobie, która je nosi i pozwala na zachowanie najwyższego poziomu higieny w danym miejscu.
Producent folii ochronnej na ubrania PVC

Folia na ubrania - zastosowania

Powłoka znajdująca się na powierzchni folii skutecznie redukuje bakterie i wirusy, które na niej osiadają. Folia stosowana jest przede wszystkim na powierzchni kombinezonów ochronnych. Te wykonywane przez Grupę Ergis Sp. z.o.o. wyposażone są w jednosuwakowy zamek zakryty specjalną plisą i wykończenie na taśmę klejącą, dzięki czemu skutecznie uniemożliwiony jest kontakt osoby, która go nosi z jakimikolwiek czynnikami stwarzającymi niebezpieczeństwo dla zdrowia.

Folie PVC na kombinezony ochronne - dla kogo?

Folie PVC na kombinezony ochronne dedykowane są firmom i instytucjom, którym zależy na sprawdzonych wyrobach wyróżniających się wysoką jakością i zapewniających skuteczną ochronę przed szkodliwymi drobnoustrojami. Kombinezony stosowane są głównie w szpitalach, zakładach zajmujących się produkcją żywności, miejscach użytku publicznego czy w sklepach. Ale na ich użycie decydują się także małe przedsiębiorstwa, które na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i swoich klientów.

Producent folii ochronnej na ubrania

Grupa Ergis Sp. z.o.o. jest cenionym producentem folii ochronnej na ubrania. Posiada on wieloletnie doświadczenie w tej branży, które pozwoliło mu na stworzenie produktu zapewniającego najwyższej klasy ochronę. Wiele placówek medycznych, a także miejsc pracy mu zaufało. Oferowana folia to synonim dbałości o każdy detal. Folie na ubrania produkowane przez Grupę Ergis Sp. z.o.o. wykazują wysoką odporność na uszkodzenia oraz zawierają w sobie środki zwalczające drobnoustroje. Ich noszenie pozwala wyeliminować zagrożenie przenoszenia drobnoustrojów pomiędzy ludźmi czy z ludzi na produkty.